Jesteśmy liderem lokalnego rynku rowerów.
Ale ROWMIX to nie tylko sieć sklepów sprzedająca sprzęt sportowy i wyposażenie do szeroko pojętej rekreacji. Nie ograniczamy się tylko do serwisu, sprzedaży i doradztwa. Jako ROWMIX uczyniliśmy następny krok.
Stawiamy także na rozwój młodzieży. Chcemy udzielać wsparcia młodym ludziom, dla których sport jest pasją i sposobem na życie. Młodzieży, która ciężko pracuje, aby osiągać sukcesy sportowe.

                                           Jeśli chcesz pomóc nam realizować te cele – aplikuj!
                                             rekrutacja [at] rowmix.com.pl

                              Sprzedawca Rowerów

                                                                Miejsce pracy: Kraków

                                                                  Opis stanowiska:

                                                                    - samodzielność i aktywność, zgodnie ze standardami obsługa Klienta,

                                                                    - budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

                                                                    - dbałość o odpowiedni wizerunek salonu.

                                                                  Wymagania:

                                                                    - znajomość asortymentu rowerowego,

                                                                    - aktywne zainteresowanie sportem,

                                                                    - optymizm i komunikatywność,

                                                                    - zaangażowanie w wykonywaną pracę,

                                                                    - dyspozycyjność,

                                                                    - możliwość zatrudnienia studentów.

                                                                  Miejsce pracy: sklepy sieci mieszczące się na terenie Krakowa:

                                                                  Oferujemy:

                                                                    - ciekawą i dającą możliwość rozwoju pracę w młodym zespole,

                                                                    - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

                                                                    - po okresie próbnym – zatrudnienie na czas nieokreślony,

                                                                    - dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy

                                Specjalista Obsługi Serwisowej

                                                                   Specjalista serwisu - praca w serwisie rowerowym.

                                                                   Wymagania:

                                                                      - doskonała znajomość budowy i obsługi rowerów,

                                                                      - minimum roczne doświadczenie w zakresie profesjonalnych napraw rowerów,

                                                                      - mile widziana umiejętność naprawy amortyzatorów i hydrauliki,

                                                                      - rzetelność,

                                                                      - zdyscyplinowane podejście do pracy.

                                                                   Miejsce pracy: sklepy sieci mieszczące się na terenie Krakowa

                                                                   Oferujemy:

                                                                     - dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy.

Odwiedź nasze sklepy

Sklep ROWMIX

ul. Życzkowskiego 5,
31-864 Kraków

logo.png
Sklep Specialized Concept Store ROWMIX

ul. Zakopiańska 72,
30-418 Kraków

pngegg.png
Sklep rowerowy - oddział Katowice

ul. Chorzowska 216D,
40-101 Katowice

pngegg.png