Facebook Instagram Youtube
Purist MoFlo Water Bottle 2018 Zobacz większe

Purist MoFlo Water Bottle 2018

Nowe

54,00 zł

Więcej informacji

Butelka Purist MoFlo zawiera bezpostaciową powłokę z dwutlenku krzemu, która jest wprowadzana do wewnętrznej ścianki butelki. Zasadniczo tworzy to podobne do szkła wykończenie, które zapewnia całkowicie naturalne i całkowicie obojętne rozwiązanie problemu twoich napojów zabrudzających butelkę lub pozostawiającego resztki posmaku. Ten napar chroni twoją świeżą wodę przed degustacją jak plastik w bardzo gorące dni, czyniąc ją pokrewną do picia prosto z błyszczącego czystego szkła.

Powłoka z dwutlenku krzemu ma grubość zaledwie 20 nanometrów, która dla porównania jest mniejsza niż 5000 razy cieńsza niż włos ludzki. Tymczasem kształt butelki jest równie doskonały zarówno w dłoni, jak iw klatce.

Jest on wyposażony w naszą nasadkę na wodę MoFlo, która zapewnia o 50% więcej wody niż inne tradycyjne czapki. Zawór MoFlo jest również łatwy do otwarcia, łatwy w obsłudze i w 100% szczelny po zamknięciu.

 

  • Purystyczny wlew chroni butelkę przed nieprzyjemnym zapachem, plamami i pleśnią, aby zachować czystość wody i czystość butelki.
  • Duża konstrukcja z gwintem jest szczelna i wystarczająco szeroka, aby można było ją kupić z kostek lodu i łyżek w proszku.
  • Nowa czapka MoFlo ™ ma szeroki kanał wodny, dzięki czemu zapewnia przepływ o 50% większy niż w przypadku innych wiodących butelek, a także ma ulepszony chwyt funkcjonalny.
  • Wykonane z łatwego do wyciskania materiału LDPE.
  • Przezroczysty pasek do oglądania ułatwia zobaczenie zawartości butelki.
  • Beztłuszczowy plastik wykonany jest w 100% z materiałów FDA przeznaczonych do kontaktu z żywnością i jest drukowany z nierozpuszczalnikową bazą (utwardzaną promieniami UV), atramentem i materiałami zatwierdzonymi przez CPSC.

Reviews

Write a review

Purist MoFlo Water Bottle 2018

Purist MoFlo Water Bottle 2018

Write a review