Facebook Instagram Youtube

Nasze sklepy

Tych z Państwa, którzy chcieliby w sposób bezpośredni sprawdzić ofertę i poszczególne produkty dostępne w naszym sklepie rowerowym, zapraszamy do punktów stacjonarnych, które znajdują się w Krakowie przy ulicach: Mogilskiej i Zakopiańskiej oraz w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 216D. Ulokowanie naszych punktów sprzedaży w różnych częściach miasta sprawia, że niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania, będziecie mieli możliwość znalezienia salonu znajdującego się w pobliżu. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci komunikacyjnej, możliwy jest szybki dojazd do nas z centrum – zarówno samochodem, jak również pojazdami komunikacji miejskiej. Odwiedzając nasz sklep rowerowy, możecie Państwo liczyć na fachową obsługę oraz bogaty asortyment, na który składają się zarówno modele renomowanych producentów, jak również liczne akcesoria.

Pracownicy naszych sklepów chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego modelu, a także przekażą więcej informacji dotyczących poszczególnych jednośladów. Przy każdym punkcie sprzedaży zarówno w Krakowie, jak i w Katowicach prowadzimy również serwis, w którym zapewnimy profesjonalną pomoc, w tym regulację mechanizmów, naprawę usterek czy rekomendacje związane z częściami lub akcesoriami.

Zapraszamy zarówno do odwiedzin, jak również kontaktu – wszelkie dane znajdziecie Państwo poniżej. Dostępne w naszych punktach rowery już niedługo mogą być Państwa własnością!Kliknij poniżej na wybrany sklep, aby zobaczyć jego lokalizację