Facebook Instagram Youtube

 

Regulamin sklepu internetowego RowMix.com.pl


1. Sklep Internetowy RowMix.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową sprzętu sportowego oraz akcesorii. 

2. Sklep Internetowy RowMix.com.pl pokazuje pełną kolekcję marek, które posiada w swojej ofercie w formie katalogu. Katalog ten nie jest powiązany z programem magazynowym, co oznacza, że nie wszystkie prezentowane w nim towary są dostępne. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. 

3.Dostępność zamawianych produktów potwierdzana będzie każdorazowo po złożeniu zamówienia poprzez e-mail lub telefonicznie. 

4.Realizacja zamówienia nastąpi wówczas, gdy towar dostępny jest na magazynie sklepu. W przypadku niedostępności części lub całości towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie realizacji zamówienia drogą mailową lub telefoniczną i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji. 
    a.częściowa realizacja zamówienia, 
    b.wydłużenie czasu oczekiwania, 
    c.anulowanie całości zamówienia. 
    d.wymianie brakującego towaru na inny sprzęt dostępny w aktualnej ofercie. 
Jeżeli klient nie potwierdzi zamówienia w przeciągu 2 dni roboczych, to takie zamówienie nie będzie realizowane.

5. Zamawiający nie może anulować zamówienia, które już zostało zrealizowane (towar wysłany). 

6. Wszystkie ceny w sklepie internetowym RowMix.com.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 

7. Akceptowane rodzaje płatności: 
    a.Płatność przy odbiorze (płatność u listonosza "pobranie pocztowe" lub płatność u kuriera), do wartości 400 PLN, 
    b.Przedpłata na konto (płatność przelewem). 
    c.Karta VISA, MasterCard, EuroCard, JCB, Diners Club 
    d.mTransfer (mBank) 
    e.Płacę z Inteligo (PKO BP Inteligo) 
    f.MultiTransfer (MultiBank) 
    g.DotPay Transfer (DotPay.pl) 
    h.Przelew24 (BZWBK) 
    i.ING Bank Sląski 
    j.SEZAM (Bank Przemysłowo-Handlowy BPH SA) 
    k.Pekao24 (Bank Pekao S.A.) 
    l.MilleNet (Millennium Bank) 
    m.Deutsche Bank PBC S.A. 
    n.Kredyt Bank S.A. (KB24) 
    o. Płatność przez CA Raty.

    p.za produkty znajdujące się w wyprzedaży i/lub w promocji płatność tylko przelewem na konto. 

  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
  za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

dotpay


8.Zamówienia przyjmowane są: 
    a.elektronicznie ze strony RowMix.com.pl 
    b.poprzez e-mail: rower@rowmix.com.pl 
    c.w wyjątkowych przypadkach telefonicznie infolina (+48 12) 38 48 235 (wybrać biuro)

9. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej do wartości 400 PLN oraz firmy kurierskiej DPD bez limitu wartości (wszystkie przesyłki są ubezpieczone). Czas przesyłki kurierem DPD wynosi 1 dzień roboczy i jest to okres od wysłania zamówienia do odbioru przez klienta. Sklep RowMix.com.pl nie odpowiada za opóźnienia wynikające z powodu błędów i zaniedbań przewoźnika. 

10. Do wysłanych zamówień załączony jest zawsze paragon fiskalny lub faktura 

11. Jeżeli zamówienie składane jest przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą - faktura VAT będzie wystawiona bez podpisu odbiorcy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku. Faktura VAT nie musi zawierać podpisu odbiorcy faktury. Od 1-ego maja 2004 nie ma obowiązku wysyłania upoważnienia do wystawiania faktury bez podpisu. 

12. Jeżeli zamówienie zostanie nieodebrane z winy Zamawiającego (np. nie odebranie przesyłki pomimo podwójnego awizowania) - koszt ponownego wysłania ponosi Zamawiający. Natomiast w przypadku błędów przewoźnika lub błędów pracownika RowMix.com.pl (np. błędne zaadresowanie przesyłki) - ponowny koszt wysyłki ponosi sklep RowMix.com.pl

13. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku (Dz.U.Nr 22, poz 271) o ochronie niektórych praw konsumentów towar zakupiony w naszym sklepie można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towary muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy zaopatrzyć w otrzymane wraz z nim paragon lub fakturę oraz dołączyć pismo o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży podając numer konta, na które należy przesłać zwrot pieniędzy. O odstąpieniu od umowy należy poinformować sklep RowMix.com.pl mailem na adres rower@rowmix.com.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu (+48 12) 653 29 07 w godzinach 10 – 16 od poniedziałku do piątku oraz uzgodnić sposób wysyłki. Przesyłki nie uzgodnione wcześniej lub wysyłane na koszt sklepu RowMix.com.pl nie będą przyjmowane. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podane konto do 14 dni roboczych. 


14. Klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość Ustawa z dnia 2 marca 2000 roku (Dz.U.Nr 22, poz 271) o ochronie niektórych praw konsumentów w przypadku: 
Świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,
Świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone .

15. Wszystkie towary dostępne w sklepie RowMix.com.pl objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne, należy odesłać go na adres sklepu RowMix.com.pl - przesyłką uzgodnioną wcześniej ze sklepem RowMix.com.pl pod numerem telefonu (+48 12) 653 29 07. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę. Produkt wymienimy na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (z powodu wyczerpania asortymentu), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze. 

16. Każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość na czas transportu. Wszelkie uszkodzenia wynikłe podczas transportu należy zgłaszać bezpośrednio przy odbiorze firmie spedycyjnej. Kupujący ma obowiązek sprawdzić w obecności pracownika poczty lub kuriera czy paczka nie posiada zewnętrznych uszkodzeń lub zniekształceń, a także zwrócić uwagę czy firmowe taśmy zabezpieczające pozostały nienaruszone. 

17. Zamawiający dokonując zakupów w sklepie internetowym RowMix.com.pl tym samym wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych w bazie użytkowników sklepu. Wszystkie dane osobowe chronione są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Nr 133 poz. 883 z dnia 29 sierpnia 1997 r. 


18. Ograniczenia w dostawie:
     - zamówień rowerów marki Specialized, Giant i Merida nie realizujemy wysyłkowo, istnieje możliwość zakupu poprzez Internet jedynie przy odbiorze osobistym w dowolnie wybranym sklepie sieci Row-Mix.


19. NR KONTA BANKOWEGO: 

04 8589 0006 0000 0015 5537 0001 
BSRz Kraków, ul Dunajewskiego 7

ROWMIX F.H.U., Barbara Barutowicz
30-716 Kraków, ul. Przewóz 2


Podmiot prowadzący:

Row-Mix Firma Handlowo-Usługowa
Hurt-Detal Barbara Barutowicz
30-716 Kraków ul. Przewóz 2
NIP 679-105-04-79

rower@rowmix.com.pl
Wpis do Ewidencji Działalności gospodarczej 16378/I/95-P
 


20. Przedstawione informacje o produktach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.