Facebook Instagram Youtube
Neoprenowa maska antysmogowa Zobacz większe

Neoprenowa maska antysmogowa SmogGuard

Nowe

ROZMIARY MASEK:

 

  • REGULAR/UNIWERSALNY – maska dedykowana dla osób dorosłych

Więcej szczegółów

60,00 zł

Więcej informacji

Maska SMOGGUARD jest wykonaną z najwyższej jakości neoprenu maską antysmogową, wyposażoną w wielowarstwowy filtr z wkładką z aktywnego węgla (N95 w skali NIOSH). Maska chroni przed działaniem szkodliwych zanieczyszczeń powietrza, w szczególności przed pyłem PM 2.5 / PM 10  oraz rakotwórczym benzopirenem, który przyczepia się do drobin pyłu. Filtr zatrzymuje także wiele substancji biologicznych (pyłki, wirusy) oraz innych zanieczyszczeń gazowych tworzących smog.

 

Dlaczego SMOGGUARD?

  
Porównując maski różnych sprzedawców, zwróć uwagę na istotne szczegóły:

 

1
Do produkcji oryginalnego neoprenu wykorzystuje się kauczuk syntetyczny otrzymywany w wyniku polimeryzacji chloroprenu. Wielu producentów masek wykorzystuje kauczuk butadienowo-sterynowy (SBR). Guma SBR ma mniejszą trwałość i elastyczność. Maski SMOGGUARD powstają w 100% na bazie polimeryzowanego chloroprenu.

2
Dla podniesienia wytrzymałości maski, użyliśmy materiału o grubości zwiększonej do 3 mm.

3
Klamra na nos jeśli jest zbyt sztywna może utrudniać właściwe dopasowanie maski oraz zmniejszać wygodę jej użycia. Wybieraj maski z klamrą elastyczną analogiczną, do tej zastosowanej w maskach SMOGGUARD.

4
Trwałość maski SMOGGUARD zapewnia między innymi podwójny szew centralny, który jest jednym z wyznaczników jej oryginalności.

5
Sprawdź dostępność i cenę filtrów z wkładem węglowym, które będziesz systematycznie wymieniać.

 

Poniżej znajdziesz zdjęcia obrazujące różnice pomiędzy filtrem maski SMOGGUARD i filtrem stosowanym w standardowych maskach tego typu.

 

 

UWAGA! Maska SMOGGUARD nie jest środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie może być stosowana w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej.

Reviews

Write a review

Neoprenowa maska antysmogowa SmogGuard

Neoprenowa maska antysmogowa SmogGuard

ROZMIARY MASEK:

 

  • REGULAR/UNIWERSALNY – maska dedykowana dla osób dorosłych

Write a review